Гра-змагання
Весняні канікули!
Гра-змагання “Веселі старти” проведено з учнями 9 класу. Зустріч однокласників була радісною, весело ділилися своїми історіями. В змаганнях продемонстрували свою силу, спритність, винахідливість і кмітливість. Сьогодні учні отримали заряд бадьорості й зміцнили своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра, мирного неба!
![Возможно, это изображение 6 человек, люди играют в волейбол, люди играют в баскетбол и батут](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/432123226_434278972410696_1811581834761053022_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=YlLA29Ys2N8AX_NULFg&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBwTEdedkl73Wt-4Frzw3-0__rrgGYcUahhdpX-ReOmxw&oe=660A5BA9)